перевезення меблів недорого Працюємо цілодобово, без вихідних
меблевозка київ Подача автомобіля протягом 60 хвилин
перевезення меблів недорого Безготівковий розрахунок
перевезення меблів вантажники Досвідчений персонал

Перевезення меблів на вантажному такси

VAN 6М3

перевезення меблів

Габарити:

Довжина – 2.7м

Ширина – 1.5м

Висота – 1.5м

Об'єм 6м3

Навантаження – 1т


Вартість

 Вартість за годину – 260 грн

Мінімальне замовлення – 780 (2 години + подача 260)

 За містом – 13.5 грн/км

 Дод. точка 100 грн


780 ГРИВЕНЬ

VAN 11М3

перевезення меблів київ

Габарити:

Довжина – 3.3м

Ширина – 1.8м

Висота – 2м

Об'єм 11м3

Навантаження – 1.5т


Вартість

Вартість за годину – 270 грн

Мінімальне замовлення – 810 (2 години + подача 270)

 За містом – 13.5 грн/км

 Дод. точка 150 грн


810 ГРИВЕНЬ

VAN 13М3

перевезення меблів по києву

Габарити:

Довжина – 3.6м

Ширина – 1.8м

Висота – 1.93м

Об'єм 13м3

Навантаження – 1.5т


Вартість:

Вартість за годину – 280 грн

Мінімальне замовлення – 840 (2 години + подача 280)

 За містом – 13.5 грн/км

 Дод. точка 150 грн


840 ГРИВЕНЬ

VAN 14М3

перевезення меблів в києві

Габарити:

Довжина – 4.3м

Ширина – 1.77м

Висота – 1.85м

Об'єм 14м3

Навантаження – 3т


Вартість:

Вартість за годину – 400 грн

Мінімальне замовлення – 1200 (2 години + подача 400)

 За містом – 22 грн/км

 Дод. точка 250 грн


1200 ГРИВЕНЬ

Підготовка до перевезення меблів Київ

 Досить часта потреба в нинішніх умовах - це пошук фірми котра надає послуги вантажне таксі Київ. У великому мегаполісі існує багато фірм та приватних осіб котрі надають послуги вантажні перевезення Київ для перевезення меблів. Припустимо ми обрали необхідного нам перевізника. Далі нам слід визначитись хто і як буде виконувати підготовку і завантаження меблів. Звичайно найкращий варіант - це замовити послуги вантажників у самого перевізника, проте якщо Ви вирішили проратись "своїми силами", тоді Вам необхідно скласти план пвдготовки до перевезення меблів. Також необхідно купити пакувальні матеріали.

 Нам знадобиться стрейч плівка, скотч і небагато картону для належної упаковки меблів. Не один квартирний та офісний переїзд не обходиться без таких пакувальних матеріалів.

  • Перевезення дивану вимагатиме у нас тільки стрейч плівку. Необхідно ретельно обмотати плівкою диван та іншу м'які меблі, щоб не потерті і не порвати їх при перевезенні.
  • Перевезення холодильника вимагатиме картон і стрейч плівку. Необхідно упакувати картоном холодильник і обмотати цого плівкою, для того щоб не залишити після перевезення пошкодження.
  • Перевозка меблів потребує плівку і скотч. Для початку необхідно максимально розібрати меблі. Дістати з меблів всі з'ємні полиці. Після зафіксувати скотчем всі двері щоб вони не відкрились у не підходящий момент, ппісля цього обмотати меблі плівкою. Також необхідно прокласти картоном всі скляні частини дверей.

 Максимально розібрати і спакувати меблі можно самостійно. Цей процес займає досить багато часу і може значно позначитись на загальній вартості транспортування. Гловне в цій справі не економити на пакувальних матеріалах, вони значно дешевші за Ваші меблі.

 Важкі речі краще за все вантажити за допомогою строп (спеціальні ремені для навантажувальних робіт), вони значно спростять всю роботу. Навантаження з рук піде на спину і ноги. Дуже зручно користуватись ними при відсутності лифта. Обережно виносимо меблі із квартири і вантажимо їх в грузовий автомобіль. Звісно не забуваємо прокладати меблі між собою картоном і щільно ставити між собою. Міцно фіксуємо вантаж до бортів автомобіля і можемо їхати.

Перевезти меблі по Києву

  Вантажні перевезення Київ проходять достатньо просто. Головне в цій справі обрати відповідального перевізника. Для одного або декільков невеликих предметів достатньо знайти таксі мікроавтобус. Якщо переїзджає вся квартира - тоді слід підібрати автомобіль об'ємом 18-30м3 корисного простору.

 Звісно ми наполегливо радимо скористатися послугами нашого вантажного таксі по Києву https://van.kiev.ua/, а також нашими послугами вантажників. Тільки хороший досвід та вміння без проблем і ушкоджень перевезти меблі. Тут Ви можете ознайомитись з нашими тарифами на перевезення та допомогу вантажників, підібрати необхідний транспорт. Не завжди дешевше економити на вантажниках, вони значно швидше проводять всі важкі роботи і економлять на вартості вантажного автомобіля. Звісно вони ще бережуть Ваші сили і здоров'я.

 Висновок, завжди можно користуватись своїми силами для перевезення меблів, проте далеко не завжди це допоможе багато заощадити. Можно максимально підготуватися до вантажних перевезень, а всю важку роботу залишити для спеціалістів навчених для переїзду робітників.

Контакты